Traki fakti par spoguļiem 

Advertisement
Advertisement

Visi mēs esam pazīstami ar spoguļiem un skatāmies tajos katru dienu. Tomēr, spoguļi ir domāti ne tikai priekš tā, lai novērtētu savu ārējo izskatu, vai skatītos uz automašīnu aizmugurē, kad esiet pie stūres. Eksistē pāris trakas lietas, kuras spēj darīt spoguļi tajā skaitā arī ļauj ceļot laikā.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Spoguļi un ceļošana laikā
Mēs visi zinām, ka var ceļot laikā caur īslaicīgu portālu vai ne? Bēda ir tikai tāda, ka tas ātri sagrūst, tāpēc nekad neviens nepaspēj to izmantot. Vajag paņemt tikai pāris spoguļu. Viss kas vajadzīgs ir tikai divi spoguļi, kuri ir jāievieto vakuumā pāris mikrometru vienu no otra. Nepieciešams pārliecināties, ka jums netraucē nekāds iekšējais elektromagnētiskais lauks. Tādā veidā jūs iegūsiet Kazimira efekru, kurš no sevis piedāvā fizisku spēku, kas dzimst no kvantu lauka, izveidojoties no diviem spoguļiem.
Spoguļi un cilvēka smadzenes
Neirologu eksperimenti ar spoguļu palīdzību ir ļāvuši pētniekiem uzzināt daudz jaunā par smadzeņu darbību. Izmantojot optisko ilūziju `dūmi un spoguļi` eksperti izvietoja spoguļus vertikāli uz galda un izmantoja tos, lai atspoguļotu pacienta ķermeņa daļu, pieņemsim roku. Ar šīs ilūzijas palīdzību notiek ķermeņu daļu fantoni, tā rezultātā, pacientam liekas, ka viņam ir divas rokas. Traki, bet kad neskartā roka kustējās, pacients juta to pašu kustību ar fantona roku.
Spoguļi izsauc halucinācijas
Pie ilgstošas sevis apskatīšanas spogulī notiek dīvaina ilūzija. Tas ir vecs triks, par kuru pēdējā laikā ir ieinteresējusies zinātne. Pamēģiniet paši. Apsēdieties 1m no spoguļa un skatieties uz savu atspulgu 10 minūtes. Lai istabā ir maksimāli tumšs, bet tik tumšs, lai ieraudzītu sevi. Sākumā jūs redzēsiet, kā jusu seja pakāpeniski sāks migloties. Vēlāk pāris minūša laikā seja ļoti mainīsies un jūs praktiski sevi neatpazīsiet. Daži cilvēki vispār redz citas sejas un pat fantastiskos monstrus un radības, daudzi runā par dzīvnieku seju parādīšanos. Šī ir dissociatīvais stāvoklis, kuru izzina zinārnieki un mēģina saprast pašsajūtu un identitāti.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017