Trīs sieviešu kļūdas, ko viņas pieļauj attiecībās pret vīriešiem

Advertisement
Foto: news.am
Advertisement

Visdrīzāk, neviena sieviete nevēlētos veidot attiecības ar vīrieti, cerot, ka viņi izšķirsies. Tāpēc vajadzētu brīdināt par to, ko nevajadzētu darīt, lai nenovestu attiecības līdz kritiskajam punktam. 

 

Pati galvenā kļūda, ko pieļauj sieviete, ir visas atbildības uzlikšana uz vīriešu pleciem. Viņa meklē sev `akmens sienu`, aizsargu un materiāli nodrošinātu, kaut arī daudzas lietas viņa varētu sasniegt pašas spēkiem, ja negaidītu to, ka visu viņai pienesīs vīrietis. 

 

No kā vīrietim vajadzētu viņu aizsargāt? No reālās dzīves? No nepieciešamības kaut ko darīt? Citiem vārdiem, sieviete nevēlas neko darīt, bet vēlas iegūt visu no vīrieša, kurš cīnīsies ar grūtībām, risinās problēmas un būs stiprs. 

 

Raksta turpinājums
1. Cerības

Sieviete cer un gaida, ka vīrietis darīs dažādas lietas. Tās ir tikai viņas fantāzijas, ilūzija un cerības. Vīrietis ir reāls cilvēks. Viņš nevar atbilst jūsu cerībām tikai tāpēc, ka jums tā gribas. Un jūs patiesi vēlāk ciešat no tā, ka viņš nav piepildījis jūsu cerības dzīvē.

Ja jūs gaidāt kaut ko no vīrieša, esiet gatava vilties. Šeit būs tikai jūsu vaina, jo jūs nevēlējāties skatīties uz savu partneri ar skaidru skatienu un uzzināt viņu, bet esat tajā ielikusi daudz cerības, kuras viņš nepiekrīt pildīt. Esiet reāliste un uzziniet to cilvēku, kurš jums ir blakus. Negaidiet no vīrieša, ka viņš jums būs `akmens siena`, jo viņš arī ir cilvēks, kā jūs un ar saviem trūkumiem.
Foto: com.ua
2. Atkarība no vīrieša

Atkarība no vīrieša rodas tad, kad jūs nemeklējat mīļoto cilvēku, bet gan to, kurš jūs uzturēs visā. Citiem vārdiem, jūs meklējat vīrieti, kurš dāvās visu ko jūs vien gribēsiet. Tādā veidā, sievietes meklē sev materiāli nodrošinātus vīriešus, nostādot sevi stadijā, kad sieviete ir atkarīga no viņa.

Lai izveidotu laimīgas attiecības, jums ir jājūtas līdzīgai un neatkarīgai no viņa. Lai attiecībās tāda būtu, jums ir jābūt jau tādai PIRMS attiecībām. Vēlaties laimīgas attiecības - ieiet tajās laimīga. Diemžēl, lielākai daļai sieviešu, kuras nav pašpārliecinātas, šis likums ir bezjēdzīgs. Viņas iestājas attiecības ar bailēm, maz pašpārliecības, kaudzi kompleksiem un vēlmi iegūt vismaz kādu laimi.
Foto: news.am
3. Manipulācija

Lai kaut ko iegūtu no vīrieša, sieviete sāk manipulēt ar viņu. Viņa kā mammīte, sāk viņam dot nosacījumus, apvainoties, lasīt lekcijas, aizmirstot par to, ka viņai priekšā atrodas pieaudzis vīrietis. Ja viņa ir `mammīte`, tas nozīmē, ka vīrietim nekas neatliks, kā būt bezatbildīgam `dēliņam`. Ar laiku sieviete var pamanīt, cik zemu ir kritis viņas vīrietis, kurš taisa tādas rīcības, kā bērni vai pusaudži.

Atcerieties par to, ka jums blakus atrodas pieaudzis vīrietis. Tas nozīmē, lai attiecības būtu harmoniskas, jums ir jābūt sievieti. Pirmās divas kļūdas demonstrē `mazas meitenes` pozīciju, kurai ir vajadzīgs `tētuks`, kas rūpējās par visu. Trešajā kļūdā tika runāts par `mammītes` pozīciju, kura audzina savā vīrietī `dēliņu`. Bet tās ir neveselīgas attiecības, jo agri vai vēlu vīrietim apnīk būt par `tētuku`, vai `dēliņu`. Vīrietim ir vajadzīga sieviete, nevis otrā mamma vai meitenīte. Tikai tādā savienībā ir iespējama harmonija un mīlestība. Sieviete saprot, ka viņai arī jābūt stiprai un saprotošai, nevis tikai jāpieprasa un jāsaņem no vīrieša.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019