Trīs sieviešu kļūdas, ko viņas pieļauj attiecībās pret vīriešiem

Advertisement
Foto: news.am
Advertisement

Visdrīzāk, neviena sieviete nevēlētos veidot attiecības ar vīrieti, cerot, ka viņi izšķirsies. Tāpēc vajadzētu brīdināt par to, ko nevajadzētu darīt, lai nenovestu attiecības līdz kritiskajam punktam. 

 

Pati galvenā kļūda, ko pieļauj sieviete, ir visas atbildības uzlikšana uz vīriešu pleciem. Viņa meklē sev `akmens sienu`, aizsargu un materiāli nodrošinātu, kaut arī daudzas lietas viņa varētu sasniegt pašas spēkiem, ja negaidītu to, ka visu viņai pienesīs vīrietis. 

 

No kā vīrietim vajadzētu viņu aizsargāt? No reālās dzīves? No nepieciešamības kaut ko darīt? Citiem vārdiem, sieviete nevēlas neko darīt, bet vēlas iegūt visu no vīrieša, kurš cīnīsies ar grūtībām, risinās problēmas un būs stiprs. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Cerības

Sieviete cer un gaida, ka vīrietis darīs dažādas lietas. Tās ir tikai viņas fantāzijas, ilūzija un cerības. Vīrietis ir reāls cilvēks. Viņš nevar atbilst jūsu cerībām tikai tāpēc, ka jums tā gribas. Un jūs patiesi vēlāk ciešat no tā, ka viņš nav piepildījis jūsu cerības dzīvē.

Ja jūs gaidāt kaut ko no vīrieša, esiet gatava vilties. Šeit būs tikai jūsu vaina, jo jūs nevēlējāties skatīties uz savu partneri ar skaidru skatienu un uzzināt viņu, bet esat tajā ielikusi daudz cerības, kuras viņš nepiekrīt pildīt. Esiet reāliste un uzziniet to cilvēku, kurš jums ir blakus. Negaidiet no vīrieša, ka viņš jums būs `akmens siena`, jo viņš arī ir cilvēks, kā jūs un ar saviem trūkumiem.
Foto: com.ua
2. Atkarība no vīrieša

Atkarība no vīrieša rodas tad, kad jūs nemeklējat mīļoto cilvēku, bet gan to, kurš jūs uzturēs visā. Citiem vārdiem, jūs meklējat vīrieti, kurš dāvās visu ko jūs vien gribēsiet. Tādā veidā, sievietes meklē sev materiāli nodrošinātus vīriešus, nostādot sevi stadijā, kad sieviete ir atkarīga no viņa.

Lai izveidotu laimīgas attiecības, jums ir jājūtas līdzīgai un neatkarīgai no viņa. Lai attiecībās tāda būtu, jums ir jābūt jau tādai PIRMS attiecībām. Vēlaties laimīgas attiecības - ieiet tajās laimīga. Diemžēl, lielākai daļai sieviešu, kuras nav pašpārliecinātas, šis likums ir bezjēdzīgs. Viņas iestājas attiecības ar bailēm, maz pašpārliecības, kaudzi kompleksiem un vēlmi iegūt vismaz kādu laimi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 09:15 17.07ANDA
Kādas muļķības,kur tos murgus izrāvāt.
0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017