Tu zaudēsi daudz cilvēkus savā dzīvē, bet tas nav pasaules gals

Advertisement
Foto: bibo.kz
Advertisement

Kad es mācījos vecākajās klasēs, es zaudēju visu savu kompāniju 25 stundu laikā. Es vienkārši uzzināju, ka viņi ienīda mani, jo es nometu svaru. Jā, meitenes pusaudzes var būt īstas muļķes. Es atceros, kā es domāju, ka man neviena vairāk nav. Ka esmu palikusi bez visiem. 

 

Lieta tāda, ka cilvēki vienmēr ir. Patiesībā viņu ir vesela pasaule. Tu atradīsi sevi kaut kur, jaunā vietā, ar jauniem cilvēkiem, kuri nav saindēti ar skolas intrigām un aizvainojumiem, kuri nezina tavus bijušos puišus, nezina, ka kādreiz tu esi bijusi emo. Viņiem vajadzēs laiku, lai uzzinātu tevi, jūs kopā pastaigāsieties, iedzersiet, dejosiet, it kā jūs esat bijuši draugi vienmēr. 

 

Raksta turpinājums
Foto: bibo.kz
Pirms tu spēsi to saprast, tev jau būs cita kompānija, cilvēki no dažādām pilsētām, no dažādām darbību sfērām, ar dažādām interesēm. Būs cilvēki, kuri tevi atbalstīs un motivēs. Cilvēki, kuriem tu varēsi piezvanīt 2 naktī, jo tev ir parādījusies trauksmes izjūta, cilvēki, kuri glābs tevi no depresijas.

Un vienreiz tu paskatīsies atpakaļ un sapratīsi, ka neesi ierobežota ar viena veida cilvēkiem.
Foto: bibo.kz
Tāpēc, ka tu arī neesi domāta visiem

Daži nobīsies no tavām ambīcijām, tava gribasspēka vai veiksmes, daži apskaudīs tavu dzīvi, to faktu, ka tu vienmēr tiecies pēc tā, ko vēlies.
Foto: bibo.kz
Dažiem cilvēkiem vienkārši nav lemts būt par taviem cilvēkiem

Vientulība neilgst mūžīgi - ja vien tu pati to nepieļausi. Tikai tāpēc, ka viņi nav izrādījušies tavi cilvēki, par kuriem tu viņus uzskatīji, nenozīmē, ka nav citu.

Būs cilvēki, kuri mīlēs tevi, neskatoties ne uz ko. Šie cilvēki būs tie, kuriem ir jābūt tev blakus. Viņi raudās, kad lūzīs tava sirds. Viņi svinēs visus tavus sasniegumus tāpat, kā savējos. Tāpēc, ka daži no šiem cilvēkiem ir tieši tie, kas tev ir nepieciešami, daži ienāk tavā dzīvē, lai pēc iespējas ātrāk aizietu no tās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019