Tu zaudēsi daudz cilvēkus savā dzīvē, bet tas nav pasaules gals

Advertisement
Foto: bibo.kz
Advertisement

Kad es mācījos vecākajās klasēs, es zaudēju visu savu kompāniju 25 stundu laikā. Es vienkārši uzzināju, ka viņi ienīda mani, jo es nometu svaru. Jā, meitenes pusaudzes var būt īstas muļķes. Es atceros, kā es domāju, ka man neviena vairāk nav. Ka esmu palikusi bez visiem. 

 

Lieta tāda, ka cilvēki vienmēr ir. Patiesībā viņu ir vesela pasaule. Tu atradīsi sevi kaut kur, jaunā vietā, ar jauniem cilvēkiem, kuri nav saindēti ar skolas intrigām un aizvainojumiem, kuri nezina tavus bijušos puišus, nezina, ka kādreiz tu esi bijusi emo. Viņiem vajadzēs laiku, lai uzzinātu tevi, jūs kopā pastaigāsieties, iedzersiet, dejosiet, it kā jūs esat bijuši draugi vienmēr. 

 

Raksta turpinājums
Foto: bibo.kz
Pirms tu spēsi to saprast, tev jau būs cita kompānija, cilvēki no dažādām pilsētām, no dažādām darbību sfērām, ar dažādām interesēm. Būs cilvēki, kuri tevi atbalstīs un motivēs. Cilvēki, kuriem tu varēsi piezvanīt 2 naktī, jo tev ir parādījusies trauksmes izjūta, cilvēki, kuri glābs tevi no depresijas.

Un vienreiz tu paskatīsies atpakaļ un sapratīsi, ka neesi ierobežota ar viena veida cilvēkiem.
Foto: bibo.kz
Tāpēc, ka tu arī neesi domāta visiem

Daži nobīsies no tavām ambīcijām, tava gribasspēka vai veiksmes, daži apskaudīs tavu dzīvi, to faktu, ka tu vienmēr tiecies pēc tā, ko vēlies.
Foto: bibo.kz
Dažiem cilvēkiem vienkārši nav lemts būt par taviem cilvēkiem

Vientulība neilgst mūžīgi - ja vien tu pati to nepieļausi. Tikai tāpēc, ka viņi nav izrādījušies tavi cilvēki, par kuriem tu viņus uzskatīji, nenozīmē, ka nav citu.

Būs cilvēki, kuri mīlēs tevi, neskatoties ne uz ko. Šie cilvēki būs tie, kuriem ir jābūt tev blakus. Viņi raudās, kad lūzīs tava sirds. Viņi svinēs visus tavus sasniegumus tāpat, kā savējos. Tāpēc, ka daži no šiem cilvēkiem ir tieši tie, kas tev ir nepieciešami, daži ienāk tavā dzīvē, lai pēc iespējas ātrāk aizietu no tās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019