Uzzini kādā dzīvnieka stundā Tu piedzimi

Advertisement
Advertisement

Austrumu horoskopā ir tā saucamais aizbildnis, kurš var pastiprināt vai vājināt dzimšanas datuma ietekmi. Tas ir saistīts ar dzimšanas brīdi. Turpmāk aplūkoti divpadsmit simboli un to ietekme uz mīlestību.

 

Avots: Maija | Gangnam

Raksta turpinājums - lapa #1
Žurkas stundā - no pulksten 23:00 līdz 1:00.

Jums var attīstīties jutekliskums, kuru diezin vai kāds spēs noģist. Jūs mīlēsiet no visas sirds. Ja esat sieviete, ļoti agri sāksiet interesēties par dzīves draugu. Tas, kuru iemīlēsiet, varēs pārliecināties, ko nozīmē kaislīga mīlestība.

Foto: viralnova.com
Bizona stundā - no pulksten 1:00 - 3:00.

Jūs meklējat mierīgu, līdzsvarotu dzīvesbiedru, centīgu palīgu un absolūti uzticamu partneri. Vīrieša ideāls parasti ir "stiprā" dzimuma pārstāvji. Jūsu šarms neatstāj vienaldzīgu pat visaukstāko sirdi. Jūsu greizsirdība visiem ir labi zināma. Bet sieviete ir brīnišķīga sieva un māte.

Foto: lidovky.cz
Tīģera stundā - no pulksten 3:00 - 5:00.

Jūs piešķiriet lielu nozīmi laulībai. Jūsu mīlestība ir līdzīga uguņošanai. Taču neviens nelolo ilūzijas, ka šī uguņošana būs mūžīga. Par visu vairāk jūs mīlat savu neatkarību.

Foto: funcrisp.com
Truša stundā - no pulksten 5:00 - 7:00.

Esat drošs kā zelts, uz jums var paļauties, flirtējat visu dzīvi. Tā kā cenšaties būt uzticams, tas jūs pasargā no pārāk enerģiskiem soļiem. Jums var pilnībā uzticēties, arī mīlestībā. Kad pavīd cerības izveidot ciešu savienību, jūs rūpīgi apsverat visus "par" un "pret".

Foto: wikipedia.org
Pūķa stundā - no pulksten 7:00 - 9:00.

Esat brīnišķīgs mīlētājs. Tas pilnībā attiecas arī uz dāmām. Jums nav viegli saglabāt uzticību un ir vajadzīgs gluži vai ideāls partneris, kas spētu to panākt. Reizē jums nepieciešama pietiekama brīvība. Iespējams, sūdzēsieties par to, ka dzīvē trūkst labvēlīgu iespēju.

Foto: playbuzz.com
Čūskas stundā - no pulksten 9:00 - 11:00.

Pēc dabas esat prasmīgs pavedinātājs, un ir grūti turēties jums pretī. Sieviete Čūska ir neparasti valdzinoša. Savu vīru viņa savaldzina uz visu mūžu. Vīrieši Čūskas izceļas ar savaldību un prasmē, kā iekarot sievieti.

Foto: blog.deonandan.com

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019