Uzziniet rakstura noslēpumus pēc asinsgrupas

Advertisement
Advertisement

Pēc asinsgrupas par cilvēku var daudz ko pateikt. Speciālisti apstiprina, ka asinsgrupa ir cilvēka spogulis. Pamēģināsim ar to tikt skaidrībā.

Avots
Foto - lookfordiagnosis.com

Raksta turpinājums - lapa #1
II asinsgrupa.

Šī grupa parādījusies aptuveni starp 25000 un 15000 gadu pirms mūsu ēras, laikā, kad cilvēki sāka kļūt par visēdājiem. Cilvēki sāka nodarboties ar zemes lietām un lēnām sāka pieradināt savvaļas dzīvniekus. Mūsdienās liela daļa cilvēku ar II asinsgrupu dzīvo Japānā un Rietumeiropā.
Kāds darbības tips viņiem piemīt? Šie ir slēpti līderi. Atšķirībā no cilvēkiem, kuriem ir I asinsgrupa un kuri ir agresīvi, cilvēki ar II asinsgrupu viegli pielāgojas jebkādai videi. Pie šādiem cilvēkiem daudzi vēršas pēc padoma, jo viņi citu problēmas risina labāk, kā savējās. Šie cilvēki dzimuši saziņai. II asinsgrupas īpašniekiem raksturīgās profesijas: ārsts, administrators, skolotājs, apkalpošanas sfēras darbinieks.
Saslimšanas risks. Šādiem cilvēkiem, kā likums, ir vāja redze, liesa un arī sirds. Nepieļaujiet stagnāciju aknās, nierēs un dzimum sistēmā.

Vīrietis un sekss. Šīs grupas pārstāvji ir kautrīgi, savas jūtas izrāda ar vieglu pieskārienu vai vienkārši skatienu. Ja jūsu partnere spēs jums pierādīt savu uzticību, tad vīrietis būs viņai uzticīgs visu mūžu.

Sieviete un sekss. Lai arī kā vēlētos, neatradīsiet labāku sievu. Viņa ir gādīga, mīloša un galvenais - uzticīga. Bet gultā neticīga, bieži vien aizdomīga un dažreiz kautrīga. Tādām sievietēm ir grūti likt sevi iemīlēt, bet, ja jums tas sanāk, tad nekad viņa pirmā neatzīsies savās jūtās.
III asinsgrupa.

Šī grupa parādījās aptuveni 15000 gadā pirms mūsu ēras, kad cilvēki sāka pārvākties no Austrumāzijas un Himalaju auksto apvidu. Tajā laikā, kad cilvēki, kad cilvēki sāka izmēģināt klimata izmaiņas, sākās mutācijas un izveidojās III asinsgrupa. Šajā brīdī daudz cilvēku ar šo grupu dzīvo Austrumeiropas teritorijā.
Nodarbošanās tips. Šie cilvēki precīzi un pacietīgi izpilda uzdotos uzdevumus. Šiem cilvēkiem jābūt juvelieriem, kardioķirurgiem, ekonomistiem, valsts ierēdņiem. Ņemot vērā to, ka viņi viegli izpilda uzdevumus, viņi var kļūt arī par lieliskiem advokātiem, revizoriem, kriminālizmeklētājiem, nodokļu inspektoriem, kā arī izmeklētājiem.
Saslimšanas. Parasti ir problēmas ar kuņģi, degunu, barības vadiem, pa lielam ar visu, kur ir gļotāda.

Vīrietis un sekss. Tā sauktie Donžuāni. Bet pats interesantākais, ka šādiem vīriešiem lieliski zināma patiesība: tas tiešām nav viņu tēls. Šādi vīrieši nav spējīgi iet tālāk par nelielu romānu, jo ļoti baidās no mīlestības. Uzticību laulības dzīvē pārkāps salīdzinoši reti, bet tas nepadarīs viņu par sliktu vīru. Sieviete, kurai būs šāds dzīves pavadonis, jebkurā situācijā varēs rēķināties uz viņa palīdzību un atbalstu.

Sieviete un sekss. Šādas sievietes no visiem spēkiem mēģina atšķirties ar ekstravaganci attiecībās. Šāda uzvedība nereti liek partnerim par jūsu uzticību. Bet velti. Jo šādas sievietes ir uzticīgas un patiesas. Šādām sievietēm vienkārši nepieciešams ņemt visu savās mazajās rociņās, īpaši tad, ja izredzētajam arī ir III asinsgrupa. Tā kā sekss šādiem vīriešiem nav galvenais, tad sievietēm vienkārši vajag viņus apburt.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019