Vai esat pievērsuši uzmanību šai pulksteņa kombinācijai 11:11 ?

Advertisement
Advertisement

Kad skatāties pulkstenī un tas pēkšņi rāda laiku 11:11, jūs ievēlaties vēlēšanos? Nu, vai vismaz ņemat vērā zemapziņas signālus?

 

Daudzi cilvēki šo laiku pamana un atceras. Lūk vairāki paskaidrojumi , kāpēc tas nav stulbi, un viņi to dara pareizi.

Pirmkārt, 11:11 - tā ir vienīgā reize dienā, kad visi četri skaitļi uz pulksteņa rāda vienādi. Šis laiks tiek uzskatīts par `pilnīgu`, `tīru`, `akurātu`, un vispār `ideālu`.

11:11 ir patīkams mūsu acīm un prātam. Īpaši tiem, kuri virzās uz ideālu organizāciju un kārtību.

 

Psiholoģiski mēs tā esam iekārtoti, ka vienkārši dievinām kārtību, tāpēc laiks, kad visi pulksteņa rādītāji ir vienādi, nevar mums nepatikt.


Ir vēl `sinhronitātes teorija`, kas izskaidro, kāpēc cilvēki dod jēgu šķietami bezjēdzīgam pulksteņa rādījumam. Cilvēki mīl, kad vismaz kaut kur valda ideāla kārtība, tāpēc tradīcija ievēlēt vēlēšanos pie 10:10, 11:11, vai 12:12 ir praktiski visās kultūrās.


Ir cilvēki, kuri uzskata, ka šis laiks ir īpaši radīts, lai mūsu sargeņģeļi vai gari varētu `sazināties ar mums`. Vai jūs šai momentā ievēlaties vēlēšanos? Tātad šie sargeņģeļi mēģina jums kaut ko, paziņot! Domājat, domas un vēlmes šajā momentā parādījās spontāni? Noteikt, ka nē!


Numeroloģijā skaitlis 11 ir īpašs. Tas - simbolizē garīgumu un `tīru` uztveri. Tiek uzskatīts, ka šis ir labākais laiks, lai analizētu un sakārtotu savas domas, vēlmes, emocijas, jūtas un idejas.

 

 

Avots: samoeinteresnoe.net

Raksta turpinājums
Foto: powerofpositivity.com
Neviens īsti nezina, kāpēc 11:11 ir tik svarīgi priekš mums, bet tajā noteikti, kaut kas slēpjas!

11:11 - viens no šiem kodiem ir DNS aktivizēšana. Var ievērot, ka cilvēkiem, kuri bieži redz un ievēro 11:11, dzīvē kļūst vairāk sakārtota un sinhronizēta.

11 tas ir dubultais skaitlis un tāpēc tiek uzskatīts par `spēka skaitli`. Numeroloģijā 11 pārstāv nepraktisku ideālismu, iedomu pasauli, intuīciju, atklāsmi, māksliniecisko un izgudrotāja talantu, savienošanos starp vīrieti un sievieti, kino mākslu, un slavu.

Daudzi 11:11 asociē ar atklāsmes signālu, kad viņi to redz uz pulksteņa. To var uzskatīt par atslēgu uz zemapziņu pasauli, mūsu ģenētiski nokodēto atmiņu, par to, ka mēs esam gari, kuriem ir fiziskā pieredze, bet nevis fiziskas būtnes, kuras tiecas pēc garīgās atklāsmes.
Neuzskatāt šo par pārsteidzošu?

Paskatāties, kā šie skaitļi ietekmēja mūsu vēsturi:


* Pirmais pasaules karš formāli beidzās 11 no rīta, 11. mēneša 11. dienā, 1918. gadā, tāpēc piemiņas diena tiek svinēta 11.11.

* Berlīnes mūra krišana - 11.11.89.

* Pirmais telefona zvans, ko veica Aleksandrs Bells, notika 11. martā 1876. gadā: 1+8+7+6=22, kas ir 11+11.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019