Viņa 20 sekundes vilka sevi aiz zeltneša un lūk kāpēc!

Advertisement
Advertisement

Pārsteidzoši, bet fakts - viens pareizs pieskāriens un jūs izskatīsieties labāk, jutīsieties labāk un pat sāksiet labāk domāt! Jūs moka galvassāpes, jūs esat ļoti noguruši... Jūsu roka pati tiecas pēc aspirīna, kafijas tases vai šokolādes tāfelītes. Apstādiniet to, palīdziet paši sev.

 

Turklāt eksistē vesela zinātne, kas saucas refleksoloģija, tā pēta bioaktīvos punktus, kas atrodas uz plaukstas (arī uz auss un pēdas) un vada visu organismu.

Raksta turpinājums - lapa #1
Lielais pirksts: nemiers un galvassāpes

Lielais pirksts, nes atbildību par visiem lēmumiem. Tas ir ļoti saistīts ar cilvēka emocijām, nemieru, depresiju, trauksmi. Lielā pirksta punkti ir saistīti arī ar liesu un kuņģi.

Ja jūs jūtaties nemierīgi un slikti, izjūtat galvas sāpes un jums neraksturīgu nervozitāti, saķeriet lielo pirkstu un spiediet to. Tikai ne stipri! Jūs taču negribat sev nodarīt sāpes?

Turpiniet šo vingrinājumu 3-5 minūšu garumā. Var arī ilgāk, neko sliktu tas nenodarīs.
Rādītājpirksts: gribasspēka kritums, muskuļu sāpes

Rādītājpirksts ir cieši saistīts ar bailēm un kautrību. Ja runā par iekšējiem orgāniem, tad šim pirkstam ir liela saistība ar nierēm. Pēc pētījuma, kuru veica Minesotas universitāte, pacientiem, kuriem ir nieru slimības, tika manīts uzlabots stāvoklis, kad viņu ārstēšanas programmā tika ieviesta refleksoloģija. Turklāt, rādītājpirksta masāža, samazinās sāpes muskuļos un diskomforta sajūtu ķermenī.
Vidējais pirksts: dusmas un nogurums

Ja jūs jūtat nogurumu, tad pamēģiniet pamasēt vidējo pirkstu. Vidējais pirksts ir saistīts ar dusmām un aizkaitināmību. Turklāt šī pirksta masāža palīdzes atbrīvoties no problēmām ar aknām. Masāža arī nekavējoties uzlabo asinsriti un aizvāc nemieru.
Zeltnesis: negatīvās emocijas, kuņģa problēmas

Ja jūs jūtaties slikti, it kā no jums būtu izsūkuši visu enerģiju, pievērsiet uzmanību zeltnesim. Vienmērīgs spiediens uz šo pirkstu labvēlīgi iespaidos jūsu gremošanas un elpošanas funkcijas. Kad izpildiet vingrinājumu mēģiniet saglabāt mieru un elpot vienmērīgi.
Mazais pirksts: nervozitāte un stress

Mazais pirksts atbild par to, ka mēs redzam sevi šajā pasaulē, kādu vietu ieņemam un kā jūtamies. Vienkāršāk sakot, runa iet par pašnovērtējumu. Varbūt, jūs pārāk daudz sevi kritizējāt? Atstājiet negatīvās emocijas, elpojiet dziļāk un masējiet mazo pirkstu. Šis vingrinājums būs noderīgs, ja jūs izjūtat sāpes ķermenī un jūtat paaugstinātu nervozitāti.
Plauksta: vemšana, saspringums ķermenī

Izdariet tā kā bildē un trīs reizes lēni ieelpojiet un izelpojiet. Plaukstas atbild par lielu daļu iekšējo orgānu. Masāža palīdzēs tikt galā ar galvas reiboņiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019