Vīrieši, neuzķerieties uz šīm viltībām!

Advertisement
Foto: bibo.kz
Advertisement

Vēlies visu laiku būt brutāls un veiksmīgs starp sievietēm? Esi uzmanīgs! Rakstā minētās manipulācijas no skaistā dzimuma spēs padarīt mačo par lupatu. 

 

Raksta turpinājums
1. Tev lūdz palīdzību

Tas ir mīts, ka meitenes ir vājais dzimums, bet viņas ļoti veiksmīgi izmanto mūs. Kad blondīnei salūzt mašīna, viņai pietiek izkāpt no mašīnas un ar domājošu skatienu vērot motora pārsegu. Problēma atrisināsies pati no sevis. Bet ne bez vīriešu palīdzības. Šī manipulācija darbojas vienkārši. Visām skaistā dzimuma pārstāvēm gribas uzlabot savu pašnovērtējumu. Lūk arī rezultāts!
Foto: bibo.kz
2. Neuzbāšanās simulācija

Par sieviešu galvassāpēm ir izdomātas daudz anekdotes. Tas nav vienkārši tāpat. Tam ir iemesli. Īsts vīrietis izdarīs visu, lai atvieglotu draudzenes ciešanas. Piekrītat? Vēl grandiozo ballīšu laikā, meitenēm patika noģībt. Jebkura iemesla dēļ!

°
3. Provokācija

Skaistums - brīnišķīga lieta! Mēs esam gatavi uz visu tās dēļ. Īsi svārki, pēkšņi kļūst vēl par pāris centimetriem īsāki, bet augšējā podziņas visu laiku attaisās vaļā. Pēc tam mums uzdod jautājumu: `Kāpēc tu neskaties man acīs, kad runā ar mani?` Pievērsiet uzmanību dāmu izskatam, kuras atrodas jums apkārt. Ja tas ir lai iepatiktos, tad viss ir kārtībā. Bet, ja viņām kaut ko vajag no jums - uzmanieties!
4. Noslēpumu auras izveide

Kaut kad, kāds viņām ir pateicis, ka katrā sievietē ir jābūt noslēpumam. Daudzas tam tic un cenšas izveidot līdzīgu veidolu. Labi, ka mūsdienu vīrieši nepievērš tam uzmanību. Kaut arī mūsdienu vīrieši jau nepievērš tam uzmanību. Kaut arī, ja iekrītat kādā noslēpumainībā, neaizmirstiet analizēt tādas uzvedības iemeslu.
5. Mēģinājums jūs garšīgi pabarot

Vēl viena viltība no kategorijas `naivās`, bet viņas tam tic. Protams, pēc fizioloģijas enerģija tiek patērēta no ēdiena pārstrādes, rodas eiforijas sajūta un var cilvēkam prasīt, ko vien viņš vēlas. Lai arī viņas tā domā. Neaizmirsti palielīt jebkuru pretīgo ēdienu, kuru viņa ir pagatavojusi un domā, kāpēc?
6. Stratēģiskais uzkrājums

Tā ir spēcīga manipulācija. Kad meitene vienmēr glabā savā ledusskapī alu, bet skapī nevis sieviešu kažokus, bet vīnu - arī var daudz iegūt no jums. Vienmēr skatieties, ar ko jūs iedzerat!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019