Virtuālo attiecību plusi un mīnusi

Advertisement
Advertisement

Mēs varam iztikt bez daudz kā, tikai ne bez sakariem, interneta saziņa arvien vairāk aizrauj mūs. Mēs vēlamies iepazīties, dalīties iespaidos, mācīties un pārņemt pieredzi, iemīlēties. Šīm attiecībām ir kā pozitīvas un negatīvas puses.

Avots
Foto - 123rf.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Tērzēšanas tiešsaistē ar draugiem pozitīvās puses ir: vispirms kontaktpersonu brīvība. Varbūt tieši tas ir forši. Iespēja jebkurā brīdī pielikt punktu, pielikt punktu un pārtraukt attiecības ir vēl viens pluss. Mums bija iespēja realizēt personīgās īpašības, atklāt savas stiprās puses un izrādīt lielu pašapziņu, kas ļoti paaugstina pašvērtējumu un piešķir jēgu dzīvei.
Zems pašnovērtējums — pirmais iemesls neveiksmēm, fiziskas kustības trūkums sociālajā un personiskajā dzīvē. Izmantojot interneta saziņas veidus, mūsu draugu loks paplašinās ļoti ātri un tas dod iespēju atrast sarunu biedru pēc interesēm un cilvēku ar nopietniem nodomiem attiecību izveidei. Mūsdienu cilvēks ir ļoti aizņemts, mums nav laika un iespēju reizēm dzirdēt par problēmām un pārdzīvojumiem, bet tīkls ir vēl viena iespēja būt uzklausītam, un tas mūs priecē, ka nav jāapspriež nepatīkamas tēmas. Tur var droši atklāt savas iekšējās izjūtas un vēlmes, ko reālajā dzīvē mēs kaunamies izrādīt.
Nevar nepieminēt mazāk pozitīvus faktus virtuālajā saziņā. Cilvēku saziņa nenozīmē tikai vārdus, bet arī tā saucamo neverbālo saskarsmi: žesti un signāli, intonācija un dažādas mīmikas arī ir iekļautas mūsu saziņā, mēs varam nepareizi uztvert sarunu biedru, nepilnīgi novērtēt vai pārvērtēt. Jums var pagadīties satikt afēristus dažādās vietnēs, ar kuriem sazinoties, viņi var jums sagādāt nepatikšanas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D
0 0 14:28 27.07N
Kundzīt izbeidz
Ne tu attiecības esi veidojusi, ne tev tiesības tās sagraut !
0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017