Zodiaka zīmes, no kurām tieši jums vajadzētu izvairīties!

Advertisement
Foto: astro7.ru
Advertisement

Daudzi cilvēki izšķiroties ar partneri domā, kāpēc gan tas ir noticis, jo viņi redz bija ideāls pāris.

 

Astrologi jums iesaka pārbaudīt savu saderību. Varbūt tad viss nostāsies savās vietās. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: astro7.ru
Auns nav saderīgs ar Zivīm

Auni ir pragmatiski - Zivis pārāk jūtīgas. Pēc šī iemesla viņi nevar atrast savstarpējo sapratni. Citiem vārdiem, riebīgais Auns nekad nenomierinās ievainojamo Zivtiņu, kurai tas ir nepieciešams.
Foto: astro7.ru
Vērsis nav saderīgs ar Dvīņiem

Dvīņi dzīvo vienai dienai. Viņi var spontāni doties ceļojumā. Dvīņu spontānā rīcība pārsteidz apdomātos Vēršus, kuri ir pieraduši visu plānot laicīgi. Dvīņi ir nepastāvīgi un var mainīt savu viedokli, kā viņiem patīk. Vērši otrādāk, ilgi paliek pie sava. Starp viņiem bieži vien rodas konflikti.
Foto: syl.ru
Dvīņi nav saderīgi ar Jaunavu

Jaunavām viss ir salikts pa plauktiņiem un izplānots vairākus gadus uz priekšu. Viņi nevar ciest, kad kāds mēģina ielauzties viņu organizētajā dzīvē. Tāpēc Jaunavām nekad nesanāk attiecības ar spontānajiem dvīņiem.
Foto: astro7.ru
Vēži nav saderīgi ar Mežāžiem

Mežāži - diezgan turīgas personības. Viņi nav pieraduši izrādīt savas emocijas, pat tad, ja iekšā viņos vārās kaisle. Vēžiem to nesaprast. Viņi gaida patiesu līdzjūtību, ko no Mežāža sagaidīt nav iespējams.
Foto: astro7.ru
Lauvas nav saderīgas ar Svariem

Šie divi ir radības no dažādām planētām. Lauvai patīk atrasties uzmanības centrā. Ja Lauva paliek ēnā, tas pamatīgi var iedragāt viņa pašnovērtējumu. Svari ir kautrīgi un spēj turēt sevi rokās.
Foto: astro7.ru
Jaunavas nav saderīgas ar Strēlniekiem

Strēlnieki nespēj sēdēt malā ne sekundi. Ja ierastie apstākļi viņiem sāk kļūt apnicīgi, viņi dodas meklēt kaut ko interesantu. Jaunavas kardināli no viņiem atšķiras. Viņi nav gatavi mainīt tādu ierasto vidi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019