Zodiaka zīmju reitings: cik stipri viņi mīl?

Advertisement
Advertisement

ZIVIS 

 

Staro visām zīmēm, Zivis - visvairāk atdodas savām jūtām. Viņi nespēj novaldīt emocijas un neslēpj savu attieksmi. Viņi ir sapņaini, gatavi uz visu mīļotā dēļ. Viņi tic, ka sekojot savai sirdij viss norisināsies daudz labāk. 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
SKORPIONS

Skorpioni slēpj jūtas, viņu uzticību ir grūti nopelnīt. Atzīties mīlestībā viņiem ir ļoti grūti, tomēr viņiem ir pašas dziļākās dvēseles un viņi ir paši uzticīgākie starp visām Zodiaka zīmēm. Viņi ciena uzticību un godīgumu, tāpēc nekad nenodos jūs un nenokrāps, ja viņu sirds uz visiem 100% pieder jums.
VĒZIS

Vēži - paši emocionālākie starp Zodiaka zīmēm. Viņiem ir nepieciešama mīlestība un uzmanība. Viņiem ir labsirdīgas sirdis un viņi pa īstam ciena visus tuvos un draugus savā dzīvē. Kas attiecās uz romantisko partneri, viņi dievina viņu un pieliek lielus pūliņus attiecībās. Viņi atcerēsies sīkākās detaļas par jums un jūsu dzīvi.
STRĒLNIEKS

Viņi ir romantiķi. Strēlnieki tic īstai mīlestībai un vēlas palikt ar partneri uz visiem laikiem. Kaut arī viņi uzmanīgi attiecās pret to, kam atdot savu sirdi, tāpēc izjūt spēcīgas ciešanas, kad esat ieguvuši viņa uzticību, viņi mīlēs jūs un tikai jūs. Tikko kā viņi atradīs savu īsto, viņi ļaus sev ieiet attiecībās ar galvu.
Foto: proza.ru
SVARI

Svari ir miera un piekrišanas zīme. Viņi mīl visus, bet cilvēka dēļ, kuram atdos savu sirdi, viņi darīs visu. Svari bieži zaudē sevi no tā ka emocionāli ieslēdzas attiecībās. Kad saprot pareizi un atdod mīlestību, tad laimei nav robežu.
DVĪŅI

Dvīņi ir loģiskākās Zodiaka zīmes no visām. Kad runa iet par svarīgiem lēmumiem, viņi nosver visus `par` un `pret`. Tas neattiecās uz mīlestību. Kad Dvīņi iemīlas, viņi ies cauri ugunij un ūdenim, lai būtu blakus cilvēkam, kuru ir iemīlējuši. Nekad nebaidieties stāstīt Dvīņiem, kā jūs jūtaties. Tāpēc, ka viņi zina, kā vērts ir to atklāt.
LAUVA

Lauva mīl stipri, bet viņam ir maniere izvēlēties nepareizos cilvēkus. Viņa mīlestību neciena. Daži saka, ka Lauvas mīlestība neļauj brīvi elpot, bet kad viņš atrod piemērotu partneri, tas pierāda, ka mainīties vajadzēja nevis Lauvai, bet tam, kuru viņš mīlēja.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019