Zodiaka zīmju reitings: no labākajiem vīriem līdz sliktākajiem

Advertisement
Advertisement

VĒZIS 

 

Vīrieši Vēži - brīnišķīgi vīri. Viņi ir uzticīgi, godīgi, nekad nebēg no atbildības un vēlas dzīvot ar tevi. Kad viņi ir iemīlējušies, tad jūt ar visu sirdi, jo ir ļoti jūtīgi pēc dabas un jums nevajadzēs uztraukties par to, ka mīlestība atdzisīs pēc laika. Visvairāk jūsu strīdi būs saistīti ar sīkumiem, piemēram, kurš pēdējo reizi iznesa mistkasti, jeb arī, lai jūs netiekaties ar draudzeni, kura viņam nepatīk. Vīrietis Vēzis - tas cilvēks, ar kuru jūs pārliecināti varat celt māju un veidot ģimeni. Ja viņš jūs ir bildinājis, nekavējoties piekrītiet. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
SVARI

Svari ir brīnišķīgi partneri. Viņi ir apmāti ar mīlestību, kaut arī ir nepārliecināti, tikko kā tiks galā ar to, ko vēlas - viņi pilnībā iejutīsies šajā sajūtā. Viņu uzticība un mīlestība nenodziest. Viņi rada attiecībās skaistumu un balansu, kā arī iedvesmo savu partneri būt labākam un sapņot vairāk. Svari - pārsteidzoši vecāki, viņi ir gudri un godīgi. Viņi atbalstīs tevi vienmēr.
SKORPIONS

Greizsirdība , dziļa emocionalitāte un tumšā humora izjūta Skorpionus padara par brīnišķīgiem partneriem attiecībās. Pretējās īpašības viņu greizsirdībā ir viņu uzticība. Tikko kā viņi jūs izvēlēsies, viņi būs jūsu uz visiem laikiem. Viņi aizsargās jūs, atbalstīs, dāvās jums brīvību un pašizpausmi. Jūs kļūsiet par labākajiem draugiem un partneriem. Viņi aizsargās jūs visādos veidos, pret to, kurš atļausies jums uzbrukt.

JAUNAVA

Ir divi melu veidi - tie, kas kaitē un tie, kas aizsargā no problēmām. Otrie ir pazīstami, kā 'Baltie meli' un Jaunava tajā ir eksperts. Viņa nekad nesaka, ka viņa var kaitēt kādam citam. Bet, ja viņas puisis atnāks uz randiņu ar smakojošu elpu, viņa pateiks viņam, ka viņš smaržo tik garšīgi, ka viņiem nekavējoties abiem ir jāieiet dušā. Runājot caur puķītēm, viņa mēģina nesabojāt attiecības.
Foto: ytimg.com
DVĪŅI

Dvīņi ir neticami mīlnieki. Neskatoties uz viņu vēlmi atrasties vairākās vietās, viņi ir uzticami partneri. Dvīņi atplaukst tad, kad apprec kādu, ko patiesi ciena, viņi no sirds lepojas ar jums. Dvīņi satiekas ar cilvēkiem, kuri kompensē viņu vājumu ar savām stiprajām īpašībām. Viņi labāk piederas pie tiem cilvēkiem, kuri iedvesmo viņus, vai arī domā emocionāli. Dvīņi - tas ir labākais draugs un pats kaislīgākais un uzticīgākais mīlnieks.
ZIVIS

No Zivīm sanāk labi vīri, it īpaši ja esat - emocionālais personības tips. Viņi nav agresīvi un vienmēr izskaidro sava strīda iemeslu, tikko, kā viņi jūsos iemīlas, tad kļūst kā traki pēc jums. Kopumā Zivis ir jūtīgi labi vīri, kuri rūpējās par bērniem un ieklausās jūsos, kad jūs nevarat izlemt, kādā krāsā aizkarus pakarināt istabā. Tomēr, Zivis vienmēr paliks savā mazajā un dīvainajā pasaulē, tāpēc, ka viņiem ir dziļas un intuitīvas dabas.
MEŽĀZIS

Mežāži ir dzimuši vīri. Kad viņi velta sevi cilvēkam, tad cenšas darīt visu iespējamo, lai pārliecinātos, ka viņi pieliek pēc iespējas vairāk pūliņu attiecībām. Mežāži - stipri vīri, kuriem jūs varat uzticēt visas savas domas un situācijas. Viņi kļūs par tava saprāta balsi un par lielāko iedvesmu. Kaut arī dažreiz viņi ir spītīgi, bet patiesībā viņi ir ļoti atvērti dialogam un tas pārsteidzoši iespaido attiecības. Viņi klausīsies jūsos, pat tad, kad domās, ka jums nav taisnība.
Foto: ytimg.com
AUNS

Attiecības ar Aunu būs ideālas, kad uz horizonta nebūs problēmas, bet tās var būt arī cietsirdīgas, kad fortūna uzgriež jums muguru. Viņi ir pašpārliecināti un viņiem patīk komandēt. Viņiem patīk atzīmēt savu individualitāti, vēlas, lai viņu viedoklis būtu patīkams un uzskata, ka viņiem vienmēr ir taisnība. Šīs īpašības, nestabilās attiecībās var pamatīgi iekustināt laivu. Tas nozīmē, ka Auni pēc savas dabas nav paši patīkamākie un mierīgākie cilvēki.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019